• Dzisiaj I niedziela miesiąca po Mszy św. o 13.00 zmiana tajemnic dla Kół Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy św. wieczornej.
 • Adwent to czas rorat – Mszy św. ku czci NMP; w naszej parafii codziennie rano o 6.30, dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki; tak jak dotychczas tylko przy blasku świec i lampionów, bardzo serdecznie zapraszamy.
 • Zapraszamy mężczyzn na nieszpory w intencji rodzin w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
 • I czwartek miesiąca modlitwy w intencji powołań do kapłaństwa, życia zakonnego i misyjnego. Zbierane ofiary tego dnia na Fundusz Misyjny diecezji ełckiej.
 • W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP Msze św. o 6.30 i 16.30 dla dzieci z poświęceniem medalików, oraz o 18.00 taca tego dnia na biedne parafie. Z tą uroczystością jest też związana Godzina łaski od 12 do 13. w tym czasie zapraszamy do nawiedzenia Najświętszego Sakramentu.
 • W piątek o 17.50 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z grupy I i II.
 • W sobotę spotkanie dla rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. W tym spotkaniu uczestniczą tylko ci rodzice, którzy nie mieli możliwości skorzystania z wcześniejszych spotkań. Początek o 10.00 do 15.10
 • Za tydzień ogólnopolska zbiórka po Mszach św. organizowana przez Zespół Pomocy Kościelnej dla Katolików na Wschodzie.
 • Wczoraj zostały pobłogosławione opłatki na nasze stoły wigilijne, które będą roznoszone w najbliższym czasie w ten sam sposób, jak co roku, (czyli przez kogoś z danej ulicy czy miejscowości). Prosimy o pomoc w ich rozniesieniu. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na ogrzewanie kaplicy i pomieszczeń parafialnych. Prosimy o życzliwe przyjmowanie osób, które podejmą się tego zadania dla dobra całej naszej wspólnoty parafialnej.
 • Na miesiąc grudzień są wolne intencje mszalne.
 • Wigilijne świece Caritas w tym roku są w dwóch wielkościach tradycyjne po 6 zł. i w kształcie kuli po 13 zł.
 • Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary i za modlitwę i ofiary na spłatę budowy, za tydzień taca na ten cel. W przyszłym tygodniu ks. proboszcz będzie głosił rekolekcje w parafii p.w. św. Ojca Pio w Ostródzie. Ofiary zbierane na zakończenie będą przeznaczone też na spłatę naszej budowy.
 • Z dniem 1 grudnia rozpoczął działalność 1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie - Filia w Ełku. Powstał on w miejsce likwidowanego 108 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SPZOZ w Ełku. Miejsce, zakres i zasady przyjęć pacjentów pozostają bez zmian. Zapraszamy naszych obecnych i nowych pacjentów do korzystania z naszej placówki.
 • Za tydzień po Mszy św. o 11.00 zapraszamy na przedstawienie "Dzieci fatimskie"
facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC