• Wczoraj grupa czterdzieścioro pięcioro dzieci przystąpiła do I Komunii św. Za 2 tygodnie przystąpi jeszcze w dwóch grupach siedemdzięsiącioro ośmioro dzieci. W tym roku złożony dar od rodziców dzieci do naszej kaplicy to: w trakcie realizacji w najbliższym czasie: zrobienie elewacji wejścia do sali bł. Jakuba Alberione, system multimedialny nowej generacji o nazwie "Serafin" do obsługi śpiewu + nowy odkurzacz i kilka drobnych rzeczy do liturgii: świece, kociołek do wody święconej Dziękujemy rodzicom za posprzątanie kaplicy i wokół niej. Bóg zapłać pani Marcie   za prowadzenie całego przygotowania,  pani Annie za przygotowywanie śpiewu, pani Agnieszce za pomysł i wykonanie dekoracji kwiatowej i wszystkim, którzy jej pomagali.
  • Rozpoczęliśmy Biały Tydzień, który potrwa do piątku włącznie.
  • Dzisiaj spotkanie biblijne po Mszy św. wieczornej zaprasza ks. Marek Bednarski.
  • Nabożeństwa majowe i nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego codziennie o 17. 40.
  • Nieszpory mężczyzn za rodziny w poniedziałek po Mszy św.
  • We wtorek Msza św. dla dzieci, które obchodzą Biały Tydzień o 16.00. Uroczysta Msza Św. za małżeństwa i rodziny z odnowieniem przysięgi małżeńskiej odbędzie się 15 maja o godz. 18.00. Zapraszamy małżonków, którzy chcą wobec Boga i ludzi ponowić sakramentalną przysięgę. Jest to dzień rozpoczęcia Ełckich Dni Rodziny, które w tym roku odbędą się pod hasłem "Rodzina- Dom -Ojczyzna"
  • W Uroczystość Zesłania Ducha Świętego zapraszamy na uwielbienie w Duchu Świętym od 19.00 -21.00.
  • Uroczystości odpustowe Zesłania Ducha Świętego w Sanktuarium Matki Bożej w Studzienicznej 19-21 maja 2018 r. szczegóły na plakacie.
  • 26 maja w Suwałkach odbędzie się Diecezjalny Dzień Młodzieży. Z naszej parafii również organizujemy wyjazd. Kandydatów do bierzmowania z grupy I, II i III prosimy o pobranie z zakrystii formularza zgody od rodziców na wyjazd, który odbędzie się w sobotę spod naszej kaplicy o godz. 7.30. Koszt wyjazdu 20 zł. Szczegóły i zapisy w zakrystii do 18 maja.
  • Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na spłatę budowy oraz za modlitwę w tej intencji.
  • W ostatnim czasie zmarła nasza parafianka śp. Jadwiga Grygo zamieszkała w Rękusach. W jej intencji odmówmy: wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie...
facebook oratorium facebook tomasz DUC IN ALTUM logo odnowa logo domowy kosciol KofC